קבוצות הרזיה | העוצמה שבתוכי

 

כמה פעמים ניסיתם לעשות דיאטה כשאלו רק אתם ניצבים מול המקרר? חשבתם פעם אם תהיה השפעה לכך שתרגישו חלק מקבוצה אחת שלמה? כמה פעמים התייאשתם בדיאטה שלכם ולא היה שם את המישהו הזה שמכיר את אותה התחושה שאתם עוברים בדיוק והיה שם כדי לחזק אתכם? קבוצות הרזיה נותנות לכם בדיוק את הפתרון הזה. עם קבוצות הרזיה, תרגישו חלק ממשהו גדול יותר ומעבר להרזיה בלבד, תקבלו כלים איך לנהל לעצמכם את החיים באופן הנכון והבריא ביותר. העוצמה שבתוכי, מעניקה לכם בדיוק את זה. קבוצות הרזיה שמשפרות פלאים לא רק הישגיים טכניים על משקל אלא הישגים בחיים האישיים דרך קבלת כלים אמיתיים ופרקטיים לחיים.

איך יורדים במשקל | העוצמה שבתוכי

קבוצות הרזיה – לא רק מה שחשבתם

כאשר אנו נמצאים בתוך קבוצה, אוטומטית אנו מחויבים יותר לתהליך מאשר אם היינו בו לבד. קבוצות הרזיה לנשים, הוכחו כאפקטיביות לירידה במשקל, הרבה יותר מירידה במשקל ביחידים. אך לא כאן מסתכמים היתרונות בקבוצות הרזיה. קבוצות אלו, נותנות מקום לכל אחד ואחת בקבוצה לבטא את עצמו, לשתף בחולשות או בחוזקות שלו וכן ללמוד מכל משתתף ומשתתפת. כך, אתם רואים בעצמכם שאתם לא לבד בתהליך, שיש אנשים שחווים בדיוק את אותם הדברים כמוכם וגם כשקשה אתם שם אחד בשביל השנייה.

מה מיוחד בקבוצות הרזיה בעוצמה שבתוכי?

העוצמה שבתוכי מציעה לכם קבוצות הרזיה איכותיות ויעילות, שמעבר לירידה במשקל יתנו לכם כלים מחשבתיים לתכנון ושליטה על החיים באופן נכון יותר. בעוצמה שבתוכי, תקבלו כלים ליצירת שינוי ארוך טווח ולא שינוי שיחלוף ברגע שתסיימו עם התהליך. בנוסף, תקבלו ידע נרחב בתחום התזונה בנושאי מטבוליזם אופטימלי, אנטי איג'ינג ועוד רבים ואחרים. כל זאת, במפגשים שבועיים תוך מעקב, תמיכה וליווי שיביאו אתכם ליעדים שחלמתם עליהם. את העוצמה שבתוכי, מנהלת ביד רמה אירית בוטבול עובדיה, בעלת הכשרה מקצועית בתחום הרפואה המשלימה במגוון תחומים. אירית, מציעה לכם שיטה מהפכנית שעובדת על הגוף כמו על המוח ומביאה תוצאות נהדרות. אז אם אתם רוצים להגיע ליעדים שאתם הצבתם לעצמכם בדרך חדשה וייחודית, אל תהססו והגיעו לקבוצות ההרזיה של העוצמה שבתוכי.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן