צילום: דויד מויאל

רשת המסעדות האיטלקיות שנפתחה ע"י קבוצת גרג, תחת השם "מאמא גרג", משיקה בימים אלה תפריט חדש לקיץ 2023, המתבסס על המטבח האיטלקי המודרני. התפריט נערך ע"י השף של הרשת אלעד אמסלם והוא מורכב ממנות עשירות המאפיינות את המטבח האיטלקי המודרני עם נגיעות של טעמי הים תיכוני. כל המנות חדשות ומעניקות חוויה של מסעדה אך עם זאת עם ניחוחות ואותנטיות של בית קפה בוטיקי.

התפריט החדש משלב בתוכו מנות אשר נוצרו בעקבות השראה מהעולם האינסטגרמי הטרנדי, ובנוסף, ניתן למצוא בתפריט מחבר קוקטלים חגיגיים ומיוחדים. התפריט החדש של מאמא גרג מעניק חוויה קולינרית איטלקית מלאה, החל מהמנות היוצאות הישר מהטאבון וממשיך בתפריט עם שלל מנות הנעשות בשיטה המסורתית ויוצרות חגיגת טעמים.

בין המנות המובילות שניתן למצוא בתפריט החדש: באנרץ מאמא ב 72 ₪, קוראסון "אלה מילאנו" ב 35 ₪, קרוסטיני בנדיקט ב 62 ₪, מאפה נוסח ורונה ב 69 ₪, שקשוקה בית ב 61 ₪, שקשוקה סיצילניאנית ב 65 ₪, מבחר מנות ראשונות מיוחדות כמו: פוגאסה מתבלים ב 27 ₪, מרק היום ב 35 ₪, ארנצ'יני ב 45 ₪, פולנטה ופטריות ב 46 ₪, מבחר סלטים כמו: קממבר ברולה ב 67 ₪, פנצנלה ב 59 ₪ ומקטו ב 55 ₪.

כמו כן המיוחד בתפריט מאמא גרג החדש הן הפסטות הייחודיות כמו: ניוקי ערמונים ופטריות ב 62 ₪, קרצופי אליו אוליו ב 58 ₪, ספגטי קרבונרה ב 69 ₪ וכן מנות פיצה כמו: קלצונה עם חציל קלוי בולגרית ומוצרלה ב 56 ₪ טרטופו עם בשמל ופטריות כמהין ב 59 ₪, ומנות עיקריות כמו מחבת דגים עם נתחי דג ברוקולי ומלא הפתעות ב 89 ₪, פטוצ'יני סלמון ב 74 ₪, ריזוטו דג ים ב 89 ₪.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן