כל הזכויות שמורות לתמר רגב : http://www.tamaralhahar.co.il/

 

יום הולדת- 12 הוא לא סתם עוד יום הולדת, אלא בת מצווה, בו ביתכם הגיע לגיל שעל פי היהדות מסמל את כניסתה לעולם המצוות ומסמל את המעבר שלה מילדות לנערות. פעם, לחגיגות בת המצווה לבנות, היתה משמעות פחותה מבר מצווה, אבל כיום כל חגיגה הפכה להיות הפקה של ממש וזהו בהחלט אירוע משמעותי שמצריך מסיבה עם עוגה. כיום עוגה לבת מצווה היא עוגה מעוצבת לרוב, שתיזכר לתמיד, באם הנכם חוגגים בקרוב, מוטב כי תמהרו להזמין עוגת בת מצווה מעוצבת בטוב טעם יופי וקסם שתתאים בדיוק לנערת בת המצווה שלכם. 

עוגות בת מצווה מעוצבות | עוגת בת מצווה מושלמת
כל הזכויות שמורות לתמר רגב : http://www.tamaralhahar.co.il/

עוגת בת מצווה מעוצבת

העוגה המושלמת במקום הנכון, יש דבר כזה

כדי לקבל את עוגת בת המצווה שאותה בדיוק רציתם, אתם צריכים לבדוק מספר נתונים חשובים. עוגת בת מצווה חייבת להיות מרשימה לא פחות משל חתונה. זהו אירוע שראוי בהחלט לציון והרעיונות לעיצוב עוגת בת מצווה הם אין סופיים. ניתן למצוא רעיונות לעיצוב גם ברחבי הרשת. איך תדעו שפניתם למקום הנכון שיעצב לכם את עוגת בת המצווה החלומית שלכם?

  • כדי להתחיל לתכנן את העוגה, צריך לדעת מה הסגנון עליו חשבתם ומה גודל העוגה אותה תרצו לאירוע.
  • החלטתם לחגוג את בת המצווה באולם, חשוב שתדעו שעל מנת שהמסיבה תצא אל הפועל, במרבית המקומות יש דרישה שהעוגה תהיה כשרה. לכן חשוב שתבדקו אם לקונדיטוריה אליה פניתם יש תעודת כשרות.
  • אתם רואים בדמיונכם את עוגת בת המצווה המושלמת שלכם, או שיש לכם כיוון אבל עדיין לא לגמרי יודעים, זה לא מספיק בשביל לבנות חלומות עם הבטחות באוויר שאולי לא יתממשו. על מנת שזה לא יקרה, אתם צריכים לבדוק אם הקונדיטור שלכם באמת יודע לאפות עוגות שכאלה. הסתכלו באתר שלו או בדף הפייסבוק של העסק, שייתן לכם מושג על העוגות הנאפות אצלו.
  • בדקו שטווח המחירים הוא הגיוני ועומד בתקציב שלכם וממה הוא מורכב. בדרך כלל מעיצוב העוגה וגודלה והאם המחיר כולל מע"מ ומשלוח עד למקום האירוע.
  • תיאום צפיות הוא חשוב מאד. גודל העוגה, הטעם, תוספות מיוחדות לעוגת בת המצווה, מועד האירוע ומיקומו.

עוגת בת מצווה מתכון

עוגת בת מצווה מיועדת לאירוע בו הנסיכה שלכם חוגגת אירוע משמעותי בחייה, בו לפי המסורת היהודית היא נכנסת לעולם המצוות ובו המעבר מעולם הילדות לנערות. בכדי להכין את האירוע המושלם, עוגת בת מצווה היא פריט חשוב משום שזו העוגה עליה חקוקות החלומות, של נסיכת בת המצווה שלכם. משום כך בחירת המקום שיגשים לכם את חלום עיצוב העוגה שאותה בדיוק רציתם, חייב לעמוד באותם קריטריונים אותם מנינו קודם. סטודיו תמר על ההר, הוא בדיוק מקום שכזה עם המומחיות של תמר להכין עוגות לבר מצווה או לבת מצווה שלמדה מטובי המורים בארץ ובחו"ל תדע בדיוק לכוון אתכם לעוגה שתתאים  לסגנון האירוע שלכם. 

 

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן