צילום סטודיו 360

2 טעמים מפתיעים, בריאים ויחודיים עם דגש על איכות עלי הצמחים והתבלינים: 

 ג'ינג'ר מנגו – לראשונה בישראל!

קמומיל דבש -בתוספת דבש אמיתי!   

ללא קפאין, 100% טבעי!

 

שוק התה והחליטות בישראל גדל בכל שנה, השוק בצמיחה של 6% מול שנה קודמת , הישראלים ללא ספק גילו את היתרונות של המשקה הטעים והבריא! לקראת חורף 2021 מותג התה והחליטות הבינלאומי פומפדור ( POMPADOUR)  משיק חליטות צמחים בשני טעמים יחודיים המתכתבים עם טרנד הבריאות העולמי: ג'ינג'ר מנגו – הטעים היחודי לפומפדור  וקמומיל דבש– בתוספת דבש אמיתי. 

צילום סטודיו 360

החליטות עשויות מרכיבים  100% טבעיים וללא קפאין.

חליטות הצמחים והפירות  של פומפדור עשויות מחומרי גלם מובחרים, עם דגש על איכות העלים ותהליך ייצור קפדני, חומרי הגלם נבחרים בקפידה ועוברים הישר מהקטיף למעבדות בגרמניה, לבדיקות איכות מחמירות.  התוצאה: חליטה עשירה בטעם באיכות בלתי מתפשרת ומושלמת. 

צילום סטודיו 360

ג'ינג'ר מנגו – טרנד הג'ינגר במשקאות התה והחליטות בתוספת הטעם האהוב של מנגו יוצר שילוב מפתיע וחדשני "ג'ינג'ר מנגו".  חליטה טיבעית המכילה ג’ינג’ר (52%), שומר, רויבוש, חומר טעם טבעי בטעם מנגו, עלי סטיביה, פלפל שחור, גרגירי מנגו מיובש( 0.1%). 

בכל מארז 20  שקיקים *1.75 גרם = 35 גרם משקל נטו. 

קמומיל דבש- קמומיל ( בבונג) היא החליטה האהובה על הישראלים  והחורף היא מקבלת טוויסט- תוספת טעם של דבש אמיתי, המעניקה מתיקות מעודנת למשקה.  חליטה טבעית המכילה פרחי קמומיל ( 94%), חומר טעם טבעי בטעם דבש, גרגירי דבש (0.1%).  

בכל מארז 20 שקיקים *1.5 גרם= 30 גרם משקל נטו

צילום סטודיו 360

כשרות: פרווה למהדרין, בהשגחת בד״צ חוג חתם סופר בני ברק באישור הרבנות הראשית לישראל

מחיר מומלץ לצרכן: 10.90-14.90 שח

 

את מוצרי התה והחליטות של המותג פומפדור

ניתן להשיג בכל רשתות המזון והשיווק והחנויות המובחרות.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן