צילום יחצ

המותג הקולינרי "מאסטר שף", שהושק לראשונה בישראל בשנת 2012, הינו מותג מוביל שזוכה להצלחה רבה בקטגוריות בהן הוא פועל. המותג מסיים בימים אלו תהליך רענון של המיצוב האסטרטגי, בעקבותיו יעלה קמפיין רחב, בהשקעה נרחבת של יותר ממיליון ₪, עם הסיסמא: "מאסטר שף. ככה עושים את זה טעים!".

קרין שהין, מנהלת יחידה עסקית מאסטר שף-מנה בשסטוביץ: "אוכל ובישול הם כבר לא מה שהיו פעם, היום הצרכנים מחפשים במטבח ריגוש, חדשנות ופתרונות יצירתיים, מצלחתים את הארוחות שלהם (גם אם זה טוסט) ורוצים לשדרג בקלות את המנות היומיומיות, ולהיות מאסטר שפים במטבח. מגמת "הבישול החדש" אל מול הבישול המסורתי, מושפעת מאד מחשיפה למתכונים והתחדשות שמקורה ברשתות החברתיות ותכניות הבישול. לנו במאסטר שף, חשוב לספק לצרכנים מגוון רחב של פתרונות קולינריים איכותיים, מארצות המקור המתמחות, ומתכונים שיאפשרו לכל אחד ואחת לבשל ארוחה טעימה ללא פשרות!"

"ראובני פרידן" ליוו את תהליך האסטרטגיה ואת הקמפיין שהופק באמצעות "אוג הפקות", וכולל צילומי מזון מרהיבים. במסגרת הקמפיין שיעלה בערוצים המסחרים ובדיגיטל, יוצגו הקטגוריות השונות בהן פועל המותג, ביניהן: רטבים אסיאתיים, ממרחים וסדרת המיונז הלחיץ, פירורי הפנקו ועוד.

מאסטר שף הוא מותג מטריה קולינרי שפעיל בשוק שגודלו הוא מעל 1.3 מיליארד ₪, בקטגוריות רבות כגון טורטיות, רטבים אסיאתיים, נודלס, פרורי לחם, מיונז, פסטו, אורז, חרדל ועוד. בהיותו מותג חדשני וקולינרי, ובזכות ההשקות הרבות של המותג, הוא מחולל צמיחה ומגביר את התחרות בסגמנטים בהם הוא פעיל – בעוד השוק כולו גדל ב-10.2% בשנת 2023, מכירות המותג מאסטר שף גדלו ב-13.5% (נתוני סטורנקסט כספי 23/22).

בנוסף, המותג מרחיב את ליין המוצרים בקטגוריית הטורטיות, ומשיק בימים אלה שני מוצרים חדשים: טורטיות מיני מקמח חיטה וטורטיות מקמח כוסמין. הטורטיות החדשות מצטרפות לסדרת הטורטיות הקיימות של מאסטר שף.

טורטיות מיני מקמח חיטה – טורטיות בקוטר 15 ס"מ, מתאימות להכנת טאקוס, כריכים לילדים ולשומרי משקל, שכן כל טורטייה מכילה 81 קלוריות בלבד.

טורטיות כוסמין – טורטיות בקוטר 20 ס"מ, מתאימות למי שמחפש בחירה מזינה יותר מבלי להתפשר על הטעם.

הטורטיות של מאסטר שף מתאימות להכנת כריכים במגוון מילויים: חביתה, עוף, ירקות ועוד, טוסטים, בטיגון הטורטיות ניתן להכין נאצ'וס או טאקוס, וליצירתיים ניתן להשתמש כבסיס לפשטידה או לפיצה.

כשרות: בד"צ בית יוסף.
מחיר ממוצע (לפי CHP) – 10.90 ₪
משקל טורטיות כוסמין – 240 גרם
משקל מיני טורטיות.– 250 גרם

צילום יחצ

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן