רשת המסעדות העולמית KFC אשר הושקה בישראל בפברואר 2020 ולה כבר 7 סניפים, יוצאת במבצע פרסים במהלך חודשים אוקטובר ונובמבר במסגרתו יוגרלו בכל יום זוג אוזניות איירפודס דור 3. כל לקוח שיזמין ב- 59 ש״ח ומעלה, ייכנס להגרלה היומית ויוכל לזכות, בנוסף לעוף קריספי וטעים, גם באזניות המוכרות והפופולריות בעולם, שהושקו ממש לאחרונה בגרסה חדשה ונחשקת עוד יותר. המבצע לחברי מועדון הבאקט ולמצטרפים חדשים בלבד.

אז למה אתם מחכים ? האיירפודס מחכות לכם בכל הסניפים.

אלון וינשטוק סמנכ"ל שיווק KFC ישראל: ״אנחנו שמחים לצאת במבצע שמחבר את ההנאה מהעוף המפורסם בעולם עם האוזניות המפורסמות בעולם. חדשנות ונחשקות תמיד היו חלק מהמותג KFC ומבצע האיירפודס מצטרף לכך, כאשר הלקוחות שיזכו יהיו בין הראשונים בארץ שיהנו מהאיירפודס החדשות שרק הושקו״.

 

על KFC

חברת KFC היא חברת בת של יאם! ברנדז (NYSE: YUM.) , רשת מסעדות עוף בינלאומית עם היסטוריה בת עשרות שנים של הצלחה וחדשנות. הסיפור של KFC התחיל עם טבח אחד, קולונל הרלנד סנדרס אשר יצר את מתכון ה- finger likin’ goodלפני מעל ל-75 שנה, וחרט אותו על גב דלת המטבח שלו. כיום אנו עדיין עובדים לפי אותה נוסחה מוצלחת שבה טבחים מקצועיים מצפים את העוף הטרי בצורה מסורתית ביותר מ-25,000 מסעדות וביותר מ-142 מדינות ברחבי העולם.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן