צילום יחצ

KFC רשת העוף המפורסמת בעולם, ממשיכה את התרחבותה בישראל. לאחר פתיחת 14 סניפים ובקשות רבות מצד אוהדי KFC לפתיחת מסעדות באזור גוש דן – ב-20 ביולי תיפתח מסעדת KFC בפתח תקווה ( סניף מספר 15 ביכין סנטר), ואחריה ייפתח הסניף בסינמה סיטי ראשון לציון. הסניפים בפתח תקווה ובראשל״צ יעמיקו את הנוכחות של הרשת במרכז הארץ. KFC יכין סנטר פתח תקווה צפוי לשרת קהל גדול מאד של לקוחות מהאזור ולענות על הביקוש העצום לעוף האהוב, ובכך לאפשר ליותר לקוחות להנות מעוף טעים וטרי ליד הבית ובאזורי הבילוי.

התפריט במסעדת פתח תקווה ובכל סניפי הרשת בישראל שומר על הטעם המקורי המבוסס על מתכון סודי של 11 תבלינים ומסורת ההכנה של המנות במסעדות הרשת ברחבי העולם.

צילום יחצ

עומר זיידנר, מנכ"לKFC בישראל. ״KFC הגיעה לישראל עם מטרה ברורה להביא את הטעם הנפלא של הרשת לכל הארץ. מאז כניסת הרשת אנחנו מקבלים אלפי פניות מלקוחות שמבקשים סניף בעיר מגוריהם, ואנחנו עובדים ללא הפסקה על מנת לפתוח סניפים נוספים במרכז ובשאר הארץ ולעמוד בביקוש האדיר של הישראלים לטעם האהוב של KFC״.

עם פתיחת הסניפים החדשים והתרחבות הרשת, KFC מחפשת עובדים ומנהלים לכל סניפי הרשת בארץ. להגשת מועמדות היכנסו ל-kfc.co.il

על KFC

חברת KFC היא חברת בת של יאם! ברנדז (NYSE: YUM.) , רשת מסעדות עוף בינלאומית עם היסטוריה בת עשרות שנים של הצלחה וחדשנות. הסיפור של KFC התחיל עם טבח אחד, קולונל הרלנד סנדרס אשר יצר את מתכון ה- finger likin’ goodלפני מעל ל-75 שנה, וחרט אותו על גב דלת המטבח שלו. כיום אנו עדיין עובדים לפי אותה נוסחה מוצלחת שבה טבחים מקצועיים מצפים את העוף הטרי בצורה מסורתית ביותר מ-25,000 מסעדות וביותר מ-142 מדינות ברחבי העולם.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן