צילום: רונן לוי

רשת MOSES SHOP (מוזס שופ), מקבוצת BBB, מתרחבת ופותחת במהלך אוקטובר שני סניפים חדשים- בסביון ובבאר שבע, ובכך עולה מספר הסניפים ברשת הצעירה ל- 12.

הסניף החדש בסביון (רחוב השקמה 1) יפתח בהשקעה הנאמדת בכ- 1.2 מיליון ₪, באמצעות זכיין מקומי, עמית בודה (42) תושב קריית אונו.

סניף מוזס שופ בסביון משתרע על שטח של כ- 80 מ"ר, מציע כ- 40 מקומות ישיבה ויפעל ע"פ אסטרטגיית הפיתוח של המותג, בדגש על תפריט מהודק ואיכותי, הגשה במקום וניהול מערך משלוחים וטייק אווי. כמו כן יתמחה הסניף באירועי חוץ ויספק שירותי קייטרינג עם תפריטים מותאמים אישית לצרכי הלקוח ולכל סוג אירוע (ימי הולדת, בר/בת מצווה, מסיבות סיום) בסניף עצמו, בבית הלקוח, במשרד או בכל מקום אחר. הסניף החדש אינו כשר.

סניף מוזס שופ באר שבע (מתחם הבלוק, ראובן רובין 1) נפתח בימים אלה, על שטח של כ- 100 מ"ר, עם כ- 55 מקומות ישיבה בפנים ובחוץ. הזכיין המקומי הוא אלון ששון (31) תושב העיר, ובעל ניסיון רב בניהול מסעדות. הסניף בבאר שבע הינו כשר, והוא יציע שירותי משלוחים לכל רחבי העיר והישובים בסביבה.

אהובה תורג'מן, מנכ"לית קבוצת BBB: "האסטרטגיה אותה גיבשנו עבור מותג מוזס שופ' מוכיחה עצמה, ואנו שבעי רצון מקצב ההתרחבות של המותג הצעיר. בזכות ניהול כלכלי מוקפד של הפחתת תקורות, חסכון בעלויות כ"א ובחומרי גלם ומיתוג נכון ומדויק- סניפי הרשת זוכים להצלחה ולאהדת הקהל ועד סוף השנה הנוכחית ייפתחו סניפים חדשים, במקומות נוספים בארץ."

הסניף החדש מצטרף כאמור ל-10 הסניפים הקיימים של רשת מוזס שופ. סניפי המותג משתרעים על שטח של 80-100 מ"ר ומציעים כ- 30-50 מקומות ישיבה לצד שירותי TAKE-AWAY (איסוף-עצמי) ומשלוחים. תפריט הרשת הינו מצומצם, עדכני ומהודק הכולל מספר מנות אייקוניות ומוכרות מרשת מוזס, לצד מנות חדשות שעברו התאמה לרשת החדשה בעזרתם של אנשי הקולינריה בקבוצת BBB.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן