צילום יחצ מחסני השוק

רשת מחסני השוק בבעלותן של משפחות נעמן וכהן מתרחבת. תחנוך את הסניף ה- 63 של הרשת בשכונה ה' ברחוב שדרות יעלים (הגשר), בבאר-שבע. הסניף החדש אשר יושק בחודש הקרוב, יחליף את הסניף המיתולוגי והותיק של רשת שופרסל, אשר נסגר לאחרונה, לאחר 45 שנות פעילות.

סניף "מחסני השוק"- יעלים, משתרע על פני שטח של 1,000 מ"ר ויציע חווית קניה נעימה וחדשנית לקהל הלקוחות. בין שלל המחלקות, קצביית פרימיום, מעדניה, מאפיה וקופות עצמאיות לשיפור חווית הקניה ולקיצור זמני התורים בקופות. כמו כן, יושם דגש על בניית תמהיל מגוון, תוך הקפדה על איכותם וטריותם של המוצרים במחלקות השונות.
רשת מחסני השוק, בבעלותן של משפחות נעמן וכהן, היא אחת מרשתות השיווק הגדולות והמובילות בישראל ומונה 63 סניפים ברחבי הארץ. הרשת מפעילה מועדון לקוחות פעיל המונה כחצי מיליון לקוחות.

מהנהלת רשת מחסני השוק, נמסר "אנו שמחים להציע לתושבי שכונת יעלים והסביבה, חווית קניה מתקדמת ונעימה בסניף החדש שיחנך בקרוב ויציע איכות בלתי מתפשרת לצד מחירים תחרותיים, שאין להם אח ורע. כחלק מהאני מאמין של הרשת, אנו ממשיכים במגמת התרחבות ושמים דגש על אזורים ותיקים כחדשים. המרכז המסחרי בגשר הוא אזור אייקוני שחשוב מאוד להשקיע בפיתוחו מחדש, כך שאנו תקווה שעסקים נוספים ירימו את הכפפה וירתמו בהפרחת העסקים במרכזים המסחריים השכונתיים".

עוד הוסיפו מהרשת "כחלק ממדיניותנו לשמור על הפן השכונתי, אנו משקיעים משאבים רבים על מנת להכשיר את ההון האנושי בסניף ולספק אופק תעסוקתי יציב עם אפשרויות קידום. הפתיחה הרשמית תתקיים במהלך חודש מאי, כך שניתן כבר להתחבר לקבוצת הוואטס אפ הייעודית, על מנת להתעדכן בכל המבצעים וההטבות".

מחסני השוק- שדרות יעלים 34, באר-שבע.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן