צילום: אסף לב

רשת טיב טעם ממשיכה להירתם למאמץ הלאומי, במסגרת זו תקיים במהלך חודש מאי, ב- 47 מסניפיה ובאתר האונליין, מבצע לגיוס תרומות למען עמותת "אור למשפחות" – המעניקה סיוע ותמיכה להורים אשר שכלו את ילדיהם במערכות ישראל.

מאז ה- 7 לאוקטובר עמותת אור למשפחות פועלת מסביב לשעון, באמצעות הגעה ותמיכה בכל הורי חיילי חרבות ברזל ושאיבדו את יקיריהם במלחמה, על מנת לחבק, לחזק ולתמוך באמצעות חוויות מקרבות ומעצימות.

במסגרת פעילות זו, יציעו ללקוחות טיב טעם לתרום 10 שקלים בכל קניה. ניתן יהיה לתרום בכל סניפי הרשת ובאתר האונליין. הסכום שייאסף, יועבר כולו בסוף הפעילות, לטובת עמותת אור למשפחות.

אביבית לוי -נעים – מנהלת שיווק ומכירות: "במציאות הקשה בה מדינת ישראל נמצאת, אנו כרשת עם אג'נדות חברתיות מובהקות וקהל לקוחות מבוסס ונאמן, מחוייבים לעשות הכל למען העמותות השונות בישראל התומכות בקהילה על כל גווניה."

עירית אורן גונדרס, יו״ר עמותת אור למשפחות: ״כל שנה מחדש אני מתרגשת לקבל את התרומה מטיב טעם שמחבקת את העמותה ואת המשפחות השכולות. השנה יותר מתמיד לאור העובדה שהצטרפו כ-600 משפחות חדשות מחרבות ברזל, אנו מעריכים את ההירתמות של חגי שלום ורשת טיב טעם. בתרומה זו, הם נוטעים אור בלבבות ראויים.

צילום: אלעד גוטמן
צילום: יחצ

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן