צילום: אלעד גוטמi

רשת ביגה, הנחשבת כרשת בתי קפה פרמיום, משיקה לראשונה מועדון חברים המציע למצטרפים בתשלום חד פעמי של 49 שח לשנה, ומעניקה לצרכן  צבירת נקודות על כל קנייה, הטבות בלעדיות, ומתנות. הייחוד של המועדון בהתאמה פרסונאלית,  לכל לקוח. צבירת הנקודות הינה מכל קנייה ברשת למעט עסקיות וניתן לממש את הנקודות על מנות התפריט או על מוצרי המעדנייה.

צילום: אלעד גוטמן

המועדון מקנה הטבות רבות, בניהם:  הטבת הצטרפות 5 קפה מתנה בטייק אווי או בשיבה למשך 30 יום מיום ההצטרפות, בנוסף המועדון מקנה מודל צבירה של 8% נקודות כאשר כל נקודה שווה לשקל, כמו כן הרשת מפנקת את חבר המועדון גם ביום הולדתו עם הטבה של 25% הנחה בחודש הקלנדרי של יום ההולדת למימוש חד פעמי,  ובנוסף הטבת יום נישואין 2 כוסות קפה + קינוח מתנה בעת רכישת מנה עיקרית למימוש חד פעמי, ועוד מגוון מתנות שניתנות למימוש בכרטיסיית קפה שביעי מתנה, לחם עשירי מתנה.

לדברי יאיר מלכה מבעלי קבוצת גרג: "המועדון החדש של ביגה ירחיב את היכולת שלנו להעניק הטבות פרסונליות שמותאמות במיוחד עבורו למשל על מנות טבעוניות או מוצרים ללא גלוטן".

ביגה, נמצאת בבעלות קבוצת גרג, הרשת מונה כ 40 סניפים ברחבי הארץ ומציעה מטבח איכותי  ובריא השם דגש על טריות, זמינות, חומרי גלם איכותיים ומציעה  תפריט  עשיר עם פרזנטצייה מרשימה וארוחות המורכבות  ממנות בריאות עשירות בערכים תזונתיים, תוך מתן דגש על מנות ללא גלוטן וללא סוכר, מוצרים טבעיים, ירקות ופירות טריים, דגי ים ועוד.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן