צילום: הכרם

חברת הכרם, יבואנית מותג הבירות החדשני "מיקלר", מייבאת ארצה מהדורה מוגבלת חדשה שהיא חלק משיתוף פעולה עם הסדרה הפופולרית "משחקי הכס".

"מיקלר" מקיימת שיתופי פעולה רבים, אך זהו ללא ספק שיתוף הפעולה הגדול ביותר עד כה. השלב הראשון של שיתוף הפעולה כלל יצירת תווית בירה שמיזגה באלגנטיות את היקום הייחודי של "משחקי הכס" עם הביטוי הקליל והצבעוני יותר של "מיקלר". את התווית עיצב המנהל האמנותי של "מיקלר", קית' שור, הממלא מאז הצטרפותו ל"מיקלר" ב-2010 תפקיד מכונן בביסוס הזהות החזותית של מותג הבירה. פחיות מהדורת "משחקי הכס" מעוטרות באיורים של בני משפחתם של הנרי וסאלי, הדמויות שמעטרות את פחיות "מיקלר", ככוכבי פנטזיה ולוחמים אמיצים. לכל בירה עיצוב "משחקי הכס" המשלב דמויות מיקלריות ואלמנטים שונים מהסדרה. לצד הבירות שוחררו גם פרטי מרצ'נדייז הכוללים מגוון כוסות ממותגות וטי-שירט. מהדורת הבירות "משחקי הכס" יוצאת לעולם בפחיות, הנחשבות לסוג אריזה הטוב ביותר לבירות קראפט. הפחית חוסמת קרני UV יותר טוב מכל בקבוק. כמו כן, שטח הפנים של הפחית מאפשר עיצוב מעניין ובולט.

צילום: הכרם

בין בירות משחקי הכס המוצעות למכירה בישראל:

גוסט ויז'נס לאגר – GOT: Ghost Visions Lager – לאגר קראפטית לא מסוננת, פשוטה, נקייה, מדויקת ומרווה. 4.5%, פחית 440 מ"ל, 17.5 ₪ מחיר מומלץ.

נייט קינג דיפה- דיפה – GOT: Night King Dipa – דאבל IPA מודרנית קלאסית שמגיעה אלינו ממבשלת "מיקלר" בסאן דייגו, קליפורניה. עם גוף מלא והרבה כשות שמאזן אותו ומשאיר מרירות על הלשון. 8.2%, פחית 473 מ"ל, 28 ₪ מחיר מומלץ.

איירון ט'רון וויטביר – GOT: Iron Throne Wit: בירת חיטה בסגנון בלגי, עם זרעי כוסברה וקליפת תפוז, לא מסוננת, קרמית ומאוזנת. 5%, פחית 440 מ"ל, 17.5 ₪ מחיר מומלץ.

קאסטל בלאק – Castle Black Stout – נוזל שחור, סמיך ושמן של אימפריאל סטאוט עם וניל וקפה ויישון בחביות בורבון. בקבוקי 375 מ"ל. המוצר בהזמנה מיוחדת ואינו זמין כרגע בחנויות.

בקרוב בישראל: סירקס – סשן אייפיאיי, 3.5%, כשותי וארומטי, קליל ומרענן. שם הבירה על שם אחד משלושת הדרקונים.

קיים אך לא בישראל: קרקסס – בירה ללא אלכוהל (0.3%) עם פרי הפיטאיה. קליל כמשקה קל, אדמדם ופירותי. על שם דרקון.

אודות מיקלר

מיקלר- המותג האייקוני שמותח את גבולות הבירה לקצה! לפני קצת יותר מעשור בקופנהאגן שבדנמרק החל מורה למדעים בשם מיכאל בורג לעשות ניסויים בלתת, כשות ושמרים. מאז שם לו מספר מטרות: לחלוק ולבשל ביחד עם בשלני בירה בכל העולם- וכך זכה לתואר מבשל צועני. לייצר משקאות קולינריים ולקרוא תיגר על שליטי השולחן- היין והשמפניה. לנסות, לחקור ולבדוק את קצה עולם הבירה ואולי הכי חשוב- לגרום לאנשים להתנסות במשקה בצורה מהנה על ידי שפה ציורית, שמות היתוליים ויצירת עניין בלתי פוסק.

אודות הכרם

חברת "הכרם", מהחברות הוותיקות והגדולות בישראל בתחום הייבוא, השיווק וההפצה של משקאות חריפים, יינות ובירות, הוקמה בשנת 1921 ע"י ישראל אפשטיין ונותרה במשך כל שנות קיומה בבעלות המשפחה. כיום היא מנוהלת על-ידי ניניו של המייסד – יו"ר הדירקטוריון, אריאל אפשטיין, שכיהן כמנכ"ל עד תחילת השנה; המנכ"לית הנוכחית, נורית שמיר (לבית אפשטיין), וסמנכ"לית השיווק, רונית אבנר (לבית אפשטיין).

במשך השנים צמחה החברה מעסק משפחתי קטן, לחברה המעסיקה כ-180 עובדים, עם מחזור מכירות שנתי של כ-300 מיליון ₪. החברה מייצגת בישראל מאות בתי מותגים שהמובילים והמוכרים בהם הם מותגי הוויסקי "גלנפידיך", "בלויני", "גרנטס'", וודקה "סטולי", "יגרמייסטר", "רמי מרטן", "קואנטרו", "ג'ים בים", "טולמור דיו" וג'ין "הנדריקס", ומגוון יקבים רחב לא פחות עמם נמנים בין השאר "בולינג'ר", "שאפוטייה", "אנטינורי", "אלגריני", "טורס", "וגה סיציליה", "קאטנה זאפאטה", "שאטו סיינט מישל", "וילה מריה" ויקבי "דלתון" ו"ויתקין" הישראליים. בתחום הבירה, חברת "הכרם" היא הבעלים של מבשלת "הנגב" הישראלית ושותפה במבשלת "מלכה". בנוסף, החברה משווקת מגוון רחב של מותגי בירות איכותיות ובהם "באדווייזר", "בקס", "שוף", "מרדסו", "בלו מון", "ברודוג", "פרנסיסקאנר", "פולרס'", "ליפמנס", "דובל" ועוד. אשתקד נכנסה חברת "הכרם" לתחום הקפה והחלה לייבא מותג קפה איטלקי בשם "וסקובי" ואת מותג מכונות הקפה לקהל המקצועי, "לה מרזוקו".

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן