צילום: מיסטר זלצר

ההארד זלצר הישראלי הראשון מגיע מהמבשלה של האחים אסף ודן לביא, ממייסדי ובעלי בירה מלכה, בדמותו של מיסטר זלצר. מיסטר זלצר, משקה סודה אלכוהולי מתסיסת שמרים טבעית, בטעם עדין של פרי, דל קלוריות (31 קל' ל100 מ"ל), דל גלוטן (פחות מ20 PPM), ללא סוכר, ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים. על הפיתוח של המשקה עמלו במבשלת הבירה הצפונית במשך למעלה משנתיים. מפיצוח תהליך הייצור הלא פשוט ועד דיוק הטעמים ואיזונם.

המשקה מגיע בשלושה טעמים: תפוז מדמם, מנגו צ'יל, ליים קרימינלי, מוצע למכירה בבקבוקים, פחיות ומחבית מזיגה והוא עתיד לכבוש אותנו בסערה.

הארד זלצר, סודה אלכוהולית, זו קטגוריות האלכוהול בעלת הצמיחה הגבוהה ביותר בארה"ב בשנים האחרונות, עם מכירות שעולות משנה לשנה. המוצר בעל שלושת המרכיבים: מים מוגזים, אלכוהול ותמצית טעם טבעית הוא דל קלוריות ומתאים במיוחד לקיץ.

על פיתוח המותג אמונים אסף לביא וגלעד דרור (מנכ"ל בירה מלכה) ביחד עם ברוקן פינגאז, קולקטיב אמנות הרחוב החיפאי שציוריו מתנוססים על קירות מבנים ובתוך גלריות ברחבי העולם, שיצרו את מר זלצר ואת השפה המיתוגית שלו.
מיסטר זלצר הוא דמות אמורפית שיכולה לקבל כל צורה, להיות כל דבר, להגיד כל דבר אבל לא להגיד כלום.
אסף לביא, מנכ"ל ובעלים: "כמו שבירה מלכה הייתה חלוצה והביאה את הבשורה של מבשלות הקראפט לארץ, אני מאמין שגם מיסטר זלצר יהיה חלוץ בבניית הקטגוריה של ההארד זלצר בישראל."

מר זלצר, הוא אגדה בחייו ובחייו אגדה, הוא לא משם ולא מפה. זלצר איש מפתח, ידו בכל ויד כל בו. איש מוגז. איש מוגזם. מיקסולוג. אסטרונום. הוא פירות משמיים עם שפריץ של חלום. קל-קלוריות, טבעי, עם טיפה של טירוף. משאיר כתם של צבע, בצבע שקוף. יש הרבה כמוהו, וכמוהו אף אחד. הוא הכי טוב ביחד, וביחד לבד. הוא חד, הוא חידה, הוא כוכב, הוא יקום. הוא אומר הכל, אבל לא אומר כלום.

מכיל 4.4% אלכוהול. כשר. מחיר מומלץ לצרכן: 12 – 14 שקלים.
להשיג בחנויות, בברים ומסעדות

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן