צילום: הדס שמר

עובדי מפעל "פסטה ריקו" הרגישו שזכו לביקור מלכותי במיוחד, כאשר מלכת הקולינריה הישראלית הגסטרונומית, יזמית ועיתונאית האוכל מיכל אנסקי, הגיעה למפעל הייצור של החברה בצפון הארץ, כדי להכיר, לחוש, להריח ולחוות את הפסטה הבשרית הזוכה לשבחים, המיוצרת מקמח דורום איכותי המיובא מאיטליה וחומרי הגלם הטריים והרעננים.

מיכל הגיעה כדי לראות מקרוב וללמוד על תהליכי הייצור במפעל, בדגש על סדרת מוצרי הפסטה הטרייה של "פסטה ריקו", בסדרה המיוחדת המיוצרת תחת שמה של מיכל אנסקי המשווקת ע"י רמי לוי – שיווק השקמה. מיכל יצאה מוקסמת מהביקור וזכתה לטעום ראשונה מהמוצרים ונשלחו לכל סניפי הרשת וכעת נמכרים במקפיאים של הרשת.

סדרת הפסטה החדשה של "פסטה ריקו" הנה פסטה פרמיום, הכוללת מוצרי פסטה בטעמים טורטליני ראגו, טורטליני עוף, אניולוטי ראגו, פסטה פטוצ'יני ופסטה טליוליני. הפסטה עשויה מ-100% קמח חיטת דורום איכותי, עם אחוז גבוה של חלבון בקמח, ללא חומרים משמרים, ללא צבעי מאכל וללא אבקות טעם וריח. מילוי הבשר מנתחי בקר ועוף משובחים, בשילוב רכיבים טבעיים כירקות שורש ותבלינים. הפסטה אינה דביקה ואינה מפרישה המון עמילן, היא משביעה ואיכותית, קלה ומהירה להכנה בזמינות ושימושיות ישירות מהמקפיא.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן