צילום: Sell360pro

חברת תחליפי מוצרי הבשר, החלב והדגים (כשר פרווה) מקיבוץ גן שמואל, שמכירותיה בחו"ל עלו לראשונה בשנת 2022 על המכירות בשוק המקומי, תיוצג על ידי מפיצת מוצרי החלב הבינלאומית MCT שזוהי כניסתה הראשונה לזירת התחליפים מבוססי צמחים • לאחרונה חתמה Vgarden גם על הסכם ייצור בלעדי של תחליפי בשר כשרים עם קבוצת טיב טעם

חברת ויגרדן (Vgarden), המפתחת ומשווקת מוצרי מזון מבוססי צמחים בבעלות קיבוץ גן-שמואל וחברת הדר-פוד, חתמה על הסכם ראשון מסוגו וייחודי עם החברה האמריקאית MCT Dairies, חברה ותיקה ומבוססת בשוק האמריקאי, המתמחה בשיווק והפצת מוצרי חלב וחומרי גלם נלווים לתעשיית החלב. על פי ההסכם, תפיץ MCT את מגוון המוצרים הטבעוניים של ויגרדן, בארה"ב, לרבות במקסיקו, דרום אמריקה ואסיה. לדברי קן מאיירס, מנכ"ל MCT, "בתחילה לא היינו מעוניינים להיכנס לזירת התחליפים הצמחיים, אבל ברגע שטעמנו את המוצרים ונפגשנו עם צוות ,Vgarden הבנו שהמוצרים שלהם הם משהו אחר ומאוד מיוחד". לדברי אילן אדוט, מנכ"ל ויגרדן, "אנו נרגשים לאחד כוחות עם חברת MCT, שהיכולות המגוונות שלה, העמדה האסטרטגית והגישה הפרגמטית, מתאימים מאוד ליכולות ולחזון של Vgarden. צוות המו"פ שלנו לאחרונה השלים פיתוח מוצרים, שלא רק עונים על העדפות הצרכנים האמריקאים, אלא גם על מוצרים שיתנו מענה לדרישות מיוחדות של לקוחות מוסדיים גדולים בשוק בארה"ב". אדוט מוסיף כי התחלת יצור תחליפי גבינה ובשר באוסטרליה צפויה להגדיל באופן משמעותי את יכולת המכירות שלנו ביבשת ואפשרויות החדירה במזרח הרחוק.

Vgarden מפתחת, מייצרת ומשווקת בתפוצה גלובאלית תחלפי גבינה, בשר ודגים, מבוססי רכיבי צמחים. בישראל, מוצרי החברה משווקים תחת מותג "משומשו" והוא כולל מנעד רחב של מוצרים מבוססי צמחים בעלי כשרות גבוהה, ואילו הנקניקים הכשרים משווקים תחת המותג "ויגרדן". עם בסיס לקוחות המשתרע על פני ישראל, אירופה ואוסטרליה, תחליפי הגבינה והבשר הטבעוניים של החברה, זוכים ללקוחות בולטים כמו דומינו'ס פיצה, בורגר קינג ופפה ג'ונס. בולטים במיוחד הפיתוחים של פסטרמה, סלמי וטונה, הדומים להפליא בטעם ובמרקם למקבילים מהחי ומוכיחים את מחויבות החברה ליצור אפשרויות טעימות ובר קיימא לכולם.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן