קרדיט צילום: גבריאל בהרלייה

המותג הקולינארי 'מאסטר שף' הכולל מגוון רחב של מוצרי מזון לסגנונות שונים לבישול, יקיים לראשונה סדנת בישול לקהל הרחב, המיועדת ל 300 משתתפים/ות. הסדנה תיערך ב-5 למאי בניצוחו של השף ישראל אהרוני, שתוצריה ייתרמו למשפחות נזקקות.

במהלך הסדנה שתתקיים במתחם מבשלים חוויה, (דרך בן צבי 78 תל אביב יפו), ילמדו המשתתפים להכין 3 מנות בסגנונות בישול שונים ומגוונים: מנה איטלקית, מנה אסיאתית ומנת טורטייה עם דג – כל המנות יכללו את מגוון המוצרים של המותג מאסטר שף, ביניהם: שימורי עגבניות איטלקיות, טורטיות, נודלס, רטבים אסיאתיים, מיונז ועוד.

קרדיט צילום: יח"צ

לדברי קרין שהין, מנהלת השיווק של מאסטר שף: "כמותג קולינרי מוביל בישראל, שצומח ומתפתח לאורך השנים, היה חשוב לנו לייצר פעילות חברתית משמעותית, שתיגע באנשים, ותהווה גם תרומה לקהילה. מדובר במהלך שנאמץ לשנים הבאות במסגרתו כל משתתף/ת שיגיעו לסדנה ייהנו גם מסדנת בישול איכותית עם אחד השפים המובילים בישראל וגם יזכו לתרום את תוצרתם למשפחות שבאמת זקוקות לארוחה חמה ואיכותית."

מגוון המנות שיבושלו בסדנה ייתרמו למשפחות נזקקות באמצעות עמותת 'אלון ואלה' הפועלת למתן ליווי, תמיכה וסיוע לנזקקים ואוכלוסיות מוחלשות, ברחבי הארץ. מטרת העמותה היא חיזוק הערבות ההדדית של תושבי מדינת ישראל, על ידי יצירת מקסימום חיבורים בין כל מי שרוצה לסייע לכל מי שזקוק לסיוע, מתוך תפיסה שההתנדבות היא המפתח לחיזוק הערבות ההדדית ולבניית חברה טובה וחזקה יותר.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן