צילום: אבי רוקח

בן אנד ג'ריס ישראל מקימים מפעל חדש בישראל, באזור התעשייה החדש של קריית גת, בהשקעה הנאמדת בכ-130 מיליון שקל. המפעל כיום נמצא באזור התעשייה באר טוביה ומשתרע על שטח של 10 דונם, בעוד המפעל החדש צפוי להיפתח בשנת 2026, על פני שטח של כ 20 דונם.

המפעל החדש של בן אנד ג'ריס ישראל צפוי להכיל פסי ייצור חדשניים עם טכנולוגיות מתקדמות, במטרה להתרחב לתחומים נוספים כמו ייצור טילונים, שלגונים וקסטות. כמו כן יפתח במפעל החדש מרכז מבקרים ראשון מסוגו בישראל, חנות דגל של גלידריית בן& ג'ריס ומרכז לוגיסטי מהמתקדמים בתחום המזון בארץ.

כיום בן & ג'ריס מהווה כ – 50% משוק החבילות המשפחתיות בישראל. עם פתיחת המפעל החדש בן אנד גריס צפויים להביא חידושים בתחום השלגונים והחטיפים, להגדיל את המגוון לצד הרחבת חטיבת המאפים של המותג בראנץ אנד קראנץ, עם המוצרים: פרצעל, וופל בלגי, בלינצ'ס ועוד.

אבי זינגר בעלי ומנכ"ל בן &ג'ריס ישראל: "אנחנו מפעל כחול לבן המעסיק כ 200 עובדים מדרום הארץ ותומך בחקלאים המייצרים חלב, ביצים וחומרי גלם נוספים. במפעל החדש אנחנו נביא חידושים משמעותיים בתחום המזון, ונגדיל את נתח השוק שלנו". עוד מסר זינגר: "בכוונתנו להיות מעורבים בפרויקטים קהילתיים וחברתיים בעיר קרית גת, בשיתוף עם גורמי העירייה הרלוונטיים".

אבירם דהרי ראש עיריית קרית גת מסר: "אנו שמחים שבן&ג'ריס מקימים בקרית גת את אחד המפעלים החדשים והמודרניים לייצור גלידה ומוצרים מזון נלווים. המפעל החדש נמצא בשלבי הגשת תוכניות בנייה ובכוונתו להשלים את המבנה במהלך 2026, כולל מרכז מבקרים מודרני שישתלב עם פרויקט התיירות התעשייתית שמובילה בימים אלה החברה העירונית של קרית גת.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן