צילומים- קונספטיק

"הביקוש למנות ללא קמח חיטה הלך וצבר תאוצה, בין אם ע"י צליאקים ובעלי רגישות לגלוטן ובין אם בקרב שוחרי בריאות" מספרת רעות בעבור, מבעלי סניף ביגה חורב חיפה. ברוכים הבאים לגן עדן נטול גלוטן

ביגה חורב חיפה מציבה רף קולינרי חדש- הבולנז'רי והפטיסרי היחיד מרשת ביגה הארצית הנושא את בשורת ה"ללא גלוטן".
קונספט הבולנז'רי (לחמים) ופטיסרי (מאפים וקינוחים) ממטבחי איטליה וצרפת 'עשה עלייה לארץ' והתפרס על פני מעל 20 סניפים משגשגים של רשת ביגה.
סניף ביגה החיפאי לקח זאת צעד קדימה, כאשר הקשיב לצרכי הקהל והרכיב תפריט מיוחד, בריא ומגוון לטובת מי שעבורם גלוטן 'אינו חבר'.

צילומים- קונספטיק

לא מדובר בעוד בית קפה סטנדרטי אלא מסעדה של ממש המציעה תפריט חלבי כשר, המורכב ממנות בריאות עשירות בערכים תזונתיים, ירקות ופירות שוק, דגי ים ועוד, בדגש על טריות וחומרי גלם איכותיים וטבעיים בלבד וקיימות גם אופציות טבעוניות. כל זאת כאמור Gluten free.
בנוסף לתפריט העשיר, נהנים הסועדים ממעדנייה ייחודית המציעה מגוון רחב של דברי מאפה טריים, מארזי עוגיות, מטבלים, ממרחים, גבינות, זיתים, מוצרים ללא סוכר ומגוון רחב של קפה בטעמים ייחודיים המיובאים במיוחד לרשת.
ביגה חורב מביא משב רוח רענן של חדשנות ובריאות בחיפה, וכל זאת – מבלי לוותר על טעם משובח ועל חווית בילוי איכותית וייחודית במקום.
רעות בעבור מבעלי הסניף מספרת: "כל הלחמים והמאפים שלנו מיוצרים מתערובת של קמחי קטניות והם נחשבים בריאים וטובים יותר לעיכול ביחס לחיטה. זו פריצת דרך במודעות ומתן מענה הולם לצרכי הקהל"
עובדי הרשת עוברים הכשרה וסדנה ייחודית על מגוון המאפים והמזון המוצעים וכמובן הכשרה ייחודית על שירות קפדני, מקצועי ואדיב בסטנדרט אירופאי.
ישנה אופציה לקיים אירועים פרטיים עד 45 איש במקום או לארגן מגשי אירוח בטייקאווי ויש גם משלוחים

 

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן