צילום: סטודיו אסם

אסם, מובילת שוק החטיפים בישראל, מחזירה במיוחד לעונת הקיץ 2023 את מהדורת במבה ביסלי בצל מיקס. המהדורה של במבה ביסלי בצל מיקס שהיא שילוב של הבמבה האהובה יחד עם הביסלי בצל, מייצרת שילוב מרקמים ייחודי – בין הנימוחות של הבמבה לפריכות של הביסלי ושילוב טעמים עוצמתי בשקית אחת.

טרנד חטיפי ה-MIX ממשיך לצבור פופולריות ולעורר התרגשות גדולה בקרב הצרכן הישראלי. לאור ההצלחה הגדולה של מהדורת במבה ביסלי גריל מיקס שהושקה לראשונה למונדיאל 2014 והיוותה הסנונית הראשונה של הצלחות המיקסים, אסם מקפידה להשיק אחת לתקופה מיקסים חדשים ומעניינים. מהדורת במבה ביסלי בצל מיקס משלבת בכל אריזה את שני החטיפים שכולם אוהבים – במבה וביסלי בטעם בצל.

עינת מוסקוביץ', מנהלת פעילות החטיפים באסם: "במבה וביסלי הם שני החטיפים הנמכרים והאהובים בישראל. לכבוד הקיץ, החלטנו השנה להחזיר את מהדורת המיקס האהובה המשלבת את הביסלי בצל עם החטיף האייקוני, המוכר והאהוב במבה. המהדורה מביאה לידי ביטוי טעמים מוכרים, עוצמתיים ואהובים ואני בטוחה שהמהדורה הזו תהיה אהובה על הצרכן הישראלי ותרגש את כל אוהבי הבמבה והביסלי באשר הם. אני ממליצה לכולם לשקשק קצת את האריזה לפני הפתיחה, כדי ליהנות מהמיקס בצורה המושלמת".

במבה ביסלי בצל מיקס תוצע במהדורה מוגבלת באריזת 80 גרם, כשרות – בד"צ העדה החרדית, רבנות ראשית קריית גת, ניתן להשיג בכלל רשתות השיווק במדפי החטיפים.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן