צילום- יח"צ לימור כרסנטי

רונן ורה הוא כנראה שף הבשרים מצויין שאת הפרצוף שלו חלקכם לא מכירים. הוא לא משתתף בריאליטי, לא מתפייט על עגבניות ולא מזיל דמעה מסיפורי מטבח של הסבתא. כבר שנים שהאיש מעדיף פשוט לעשות את הדבר שהוא הכי טוב בו בשקט. עד לפני שמונה שנים הוא עמד מאחורי המטבחים של כמה מהמסעדות המובילות, ואז לקראת גיל 40 הוא הגשים חלום ויצא לדרך עצמאית.

צילום- יח"צ לימור כרסנטי

ורה, בן 48, אב לשלושה, הוא אמנם נצר למשפחה אריסטוקרטית חיפאית, בנה של שושי ורה האופנאית הידועה, אך את הדרך בנה בזכות עבודה קשה, מקצוענות, יצירתיות והשאיפה לחדש בכל עת ולשמח את לבם ובטנם של לקוחותיו.
הוא גדל על ברכי המטבח הרומני עם אוריינטציה קרניבורית, שם גילה את ניצני התשוקה לבשר והחל לפתח ולהציג את קסמי המטבח מתוצרת ידיו, בקרב באי ביתו. בהמשך ניהל מטבחים של מסעדות מובילות ועבר הכשרות רבות.
רכאמור היום הוא משמש כשף בשרים המתמחה בנתחי בשר פרימיום, הנעשים במגוון שיטות, עם מבחר תוספות אנין ויצירתי ומפיק אירועי בוטיק- פרטיים ועסקיים בכל רחבי הארץ, המעניקים חוויה קולינרית ייחודית להחל מ-10 איש ועד 150 איש. בין לקוחותיו חברות וארגונים כגון קומסקו וידוענים כגון עינת שרוף, סמיון גרפמן, דניס צ'רקוב, אלה איילון, ליטל סמדג'ה, ניקול רזניקוב ועוד.

צילום- יח"צ לימור כרסנטי

נושא הקרוב מאוד ללבו הוא חיילי צה"ל ובשל כך מתנדב רבות עבורם בבסיסים שונים בארץ, כך למשל בעת לחימה שפרצה בדרום, ובהתראה קצרה ליום למחרת, לא היסס והחליט לנסוע עם מרכולתו עד בסיס זיקים ולהעניק ארוחות בשרים, "תוך יום אחד ותחת מתקפת טילים- ארגנתי ארוחה כיד המלך שמכילה כ-70 קילו בשר, כל זאת כדי לשמח ולחזק את כוחות צבא ההגנה לישראל"
לדבריו- "כל חומר גלם שאני שם על הצלחת- צריכה להיות לו משמעות וצריכה להיות לו סיבה, וזה מדליק אותי שיש לי הזדמנות להגיע לשוק שהוא לא כמו השווקים שאנחנו מכירים. זה סיבוב כזה נחמד של פעם בשבוע – להריח, לגעת, למשש ולחזור לבשל ולצלות על האש".

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן