צילום: אסף לב

רוני גרין מנהל המכירות ומועדון הלקוחות בטיב טעם: "מבדיקה שערכנו ברשת טיב טעם  עולה כי, לקראת חגיגות הכריסמס והסילבסטר: "חלה  עלייה מעל 60%  משנה שעברה בקרב רוכשי עצי אשוח וקישוטים לעץ".

רשת טיב טעם חוגגת סופשנה ב- 41 סניפיה ברחבי הארץ ובאתר המכירות "טיב טעם בקליק" www.tivtaam.co.il. ומציעה, לקהל לקוחותיה, לרגל חגיגות הכריסמס והסילבסטר, מגוון אקססוריז ומתנות. וליין רחב של קישוטים המסמלים את החג.

רוני גרין מנהל המכירות ומועדון הלקוחות בטיב טעם: "מבדיקה שערכנו ברשת טיב טעם עולה כי לקראת חגיגות הכריסמס והסילבסטר : "ישנה עלייה של  מעל 60% משנה שעברה,  בקרב רוכשי עצי אשוח וקישוטים לעץ".

הגידול המשמעותי אינו דווקא בקרב המגזר הרוסי, ערבי או נוצרי אלא בקרב המגזר היהודי ישראלי. הגידול השנה עולה על מגמת הגידול שנצפתה בשנים האחרונות בדצמבר בשל הקורונה והעדר הנסיעות לחו"ל. הרשת לכך בהתאם.

עיקר העלייה במכירות הינו בכך, שישראלים יהודים עורכים אירועים ומסיבות לסילבסטר ולכריסמס יותר ויותר בביתם, ורואים בעצי האשוח והקישוטים עוד תוספת יפה וצבעונית לחגיגות אלו. גורם נוסף לעלייה במכירות של עצי אשוח בקרב יהודים ישראלים אשר עשו עלייה לישראל לאחר שנים רבות בחו"ל , והביאו עימם מסורת 

 

ארוכת שנים, של חגיגת שני החגים: חנוכה לצד הכריסמס, בהשפעת מנהגי המקום ממנו הגיעו. וחוגגים את הכריסמס , עם כל סממני החג, כולל תפאורה עשירה של עצי אשוח ומבחר רחב של קישוטים , מצנפות, סמלי אייל, גרבי חג למתנות ועוד. 

לדבריו: "השנה הגדלנו ברשת את היצע עצי האשוח והמוצרים לכריסמס כמו: כדורים בצבעים של זהב, אדום וירוק, בובת סנטה, קונפטי, תאורה צבעונית וחגיגית. וזאת על מנת לעמוד בביקוש ההולך וגובר. 

גרין ציין כי: רשת טיב טעם, מעניקה ללקוחותיה חווית קניה ייחודית בניחוח בינלאומי באווירת החג. לצד קולינריה עשירה מכל העולם, בסניפים תושמע מוסיקה המאפיינת את החג לצד טעימות יין ואלכוהול.

עוד הוסיף גרין: "לקוחות הרשת ייהנו מהוזלת מחירים קבועה של למעלה מ- 2000 מוצרים הנמכרים במחיר זהה או זול משופרסל דיל, תוך הקפדה ושמירה על היתרונות המאפיינים את הרשת: איכות, חוויה קנייה, מגוון קולינרי רחב מכל העולם, שרות ועוד". 

ההצטרפות למועדון הלקוחות חינם, החברות במועדון מעניקה מבצעים והטבות בלעדיות.

באתר המכירות "טיב טעם בקליק" www.tivtaam.co.il ניתן להזמין ולקבל משלוח גם בשבת וחג, הרשת מציעה משלוח חינם בקניה מעל 750 ₪.

צילום: אסף לב
צילום:אלעד גוטמן

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן