צילום דורו איטליאן פרודקטס

חברת פסטה ריקו, החברה המתמחה בייצור פסטה טרייה בשיטה איטלקית מסורתית, בבעלות שי אלון, גיל בן-דב וחברת תנובה, תחל לייבא לראשונה לישראל את מותג הפרמיום האיטלקי Antonella. מוצרי החברה כוללים מגוון רטבים ומוצרי בסיס מעגבניות איכותיות וטעימות שמגיעות היישר מסרדיניה, בהם עגבניות קוביות (מארז שלישייה), פסאטה – עגבניות חתוכות דק, פולפה – עגבניות חתוכות דק המתאימות גם כרוטב לפיצה, רוטב לפסטה עשוי מעגבניות מתוקות, רוטב ארביאטה – רוטב עגבניות פיקנטי איכותי לפסטה וניוקי ושני רוטבי שקשוקה – רוטב בסיס ורוטב חריף. המוצרים ישווקו לראשונה ברשת דור אלון, אשר תמכור את המוצרים ברשת AM-PM, וכן במעדניות וקצביות מובחרות וחנויות פרימיום ברחבי הארץ.
אנטונלה נחשב למותג המוביל באיטליה בתחום רוטבי העגבניות. מגדלת ומבקבקת את העגבניות שלה באי סרדיניה האיטלקי למעלה מ -40 שנה. העגבניות העסיסיות של אנטונלה נותנות טעימה מהשמש האיטלקית והאדמה הסרדינית מטפחת עגבנייה מתוקה ללא שימוש בחומרי הדברה. עגבניות אנטונלה גדלות על פי משמעת קפדנית של ייצור משולב המגביל את השימוש במוצרי הגנת הצומח, כדי להבטיח ולכבד את המוצר האיכותי ובריאות הצרכן. העגבניות עוברות עיבוד "חי", לאחר שנאספו מהשדות הן מועברות מיד מהשדה למפעל, שם הן מעובדות ונארזות תוך מספר שעות, תוך שמירה על הטעם ועל המאפיינים התזונתיים של הפרי הטרי.
לדברי שי אלון, מנכ"ל חברת פסטה ריקו, "אנו שמחים להרחיב את סל המוצרים היבש שלנו הכולל ריזוטו זני, עוגיות איטלקיות משובחות, טונה, אנשובי, מגוון קמחים ועוד, הנמכרים תחת מותג פסטה ריקו, ולצרף אליו את מוצרי המותג האיטלקי המובחר של אנטונלה. אנו רואים עלייה בצריכה של מוצרי פרמיום, מתוך רצון לחוות אוכל טעים, מזין ובריא".

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן